Restauracja Dwór Szlachecki Biedaczów 187Gościu strudzony, Gościu miły!

Dwór Szlachecki uchyla szeroko drzwi RESTAURACJI zapraszając do wejścia.

W szczególnej scenerii wnętrz Dworu rozgość się i odpocznij !


Przenieś się wspomnieniami w miniony wiek, przypomnij sobie opowieści dziadków, pradziadków i starych nemrodów, a przy wykwintnych trunkach skosztuj potraw staropolskiej, europejskiej i myśliwskiej doskonałej kuchni opartej na produktach otaczającej Dwór prastarej Puszczy Sandomierskiej.

Do dyspozycji naszych gości indywidualnych i zorganizowanych grup stawiamy trzy sale:

- sala główna z barkiem i stołami do serwowania śniadań systemem szwedzkim o powierzchni 250 m2/swobodnie pomieści od 80 do 130 gości \

- oranżeria przyległa do Dworu o powierzchni 50 m2 z przeznaczeniem na sale konsumpcyjną dla grup do 50 osób lub salę taneczną \

- sala myśliwska na piętrze pensjonatu może po miesić 25 do 30 osób .

W okresie letnim Restauracja dysponuje pod starymi dębami ogrodem taneczno piwnym z możliwością serwowania potraw z grilla.

Zapaleni wędkarze mają możliwość połowu w starym stawie z dużą ilością i różnorodnością ryb, a następnie mogą skonsumować po przyprawieniu i przyrządzeniu przez naszego bardzo dobrego kucharza.

Przestronność naszych proponowanych pomieszczeń i obiektów w ramach RESTAURACJI sprawia, że jest to miejsce bardzo atrakcyjne czy wręcz idealne na zorganizowanie przeróżnych imprez okolicznościowych - chrzcin, komunii, wesel, styp,bankietów firmowych, wigilii, zabaw karnawałowych, imprez integracyjnych, szkoleń, kuligów zimą, latem, wiosną i jesienią!

ZAPRASZAMY !!!

Proponowana Restauracja i dodatkowe sale, a w nich organizowane imprezy Weselne, rodzinne czy firmowe pozostaną na długo w pamięci naszych gości i z uśmiechem przez lata będą wspaniale wspominane i polecane.

Kontakt,
Przyjmowanie i ustalanie zamówień:


Kierownik DWÓR SZLACHECKI
Katarzyna Gwiazdowska
+48 516 028 841

biuro@dwor-szlachecki.pl

Dyr. Generalny Prokurent
Eugeniusz Gwiazdowski
+48 505 077 876 / +48 516 077 504

biuro@dwor-szlachecki.pl

Zapraszamy do galerii zdjęć: